Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Me foto të ÇMENDUR të të pasmeve, Morena Taraku sfidon ndjekësit në këto ditë vape: Më puthni b*thën (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video provokuese, si nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj.

Në këto ditë të nxehta qershori, Morena ka ndarë një foto me ndjekësit, ku shfaqet tejet provokuese, duke reklamuar të pasmet dhe me mbishkrimin: “Ma puth b*thën”.

Screenshot 5 22

Nuk dihet nëse ka qenë një thënie që merr kontekst “seksual” apo sharje, pasi në SHBA apo Britani, shprehja “Kiss my ass” përdoret edhe për ofendim.

Bukuroshja zeshkane është duke shijuar pushimet, ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit foto, në të cilat shfaqet pothuajse e zhveshur dhe duke ekspozuar “format bombastike”.

Epo nuk është e vetmja, passi ka qenë Dafina Zeqiri që ka marrë vëmendjen e ndjekësve ditët e fundit me postimet e saj “hot”.

Më shumë

spot_img
spot_img