Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Me foto “përvëluese” nga plazhi, Eva Murati shkëlqen me bikini

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Eva Murati ka shijuar disa ditë pushime në këto ditë të nxehta vere.  

Prezantuesja e “Champions”-it si është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa poston foto nga përditëshmëria dhe projektet ku ajo merr pjesë.

Së fundmi  bukuroshja e ekranit është shfaqur duke pozuar në bregdet. Në foto me bikini ajo nxjerr në pah format e saj perekte dhe plot sharm.

Në imazhet e publikuara në profilin e saj, nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e miqve.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img