Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Me foto nga fëmijëria, djali i Vjosa Berishës bën dedikimin rrënqethës: Të dua pafundësisht nënë, përjetësisht e përtej

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ditë më parë u nda nga jeta Vjosa Berisha, regjizore e producente e talentuar kosovare.

Vjosa Berisha u nda nga jeta dy ditë më parë dhe lajmin e dha bashkëshorti i saj Fatos Berisha. Vjosa ishte duke marrë mjekim në University College Hospital në Londër por nuk ia doli me sëmundjen. Ishte prilli I vitit 2021 kur Vjosa u diagnostikua me kancer në vezore.

albsig

Së fundmi djali I producentes, Leka Berisha ka ndarë disa foto të rralla nga fëmijëria teksa ka bërë dhe një dedikim rrënqethës.

“Deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, shkruan Leka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img