Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Me foto me Dua Lipën, Rama uron 110 vjetorin e Pavarësisë: Qytetarja më e re e Shqipërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zgjehdur një mënyrë të veçantë për të uruar 28 nëntorin, festën e Pavarësisë.

Rama ka publikuar disa foto me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e cila dje mori nënshtetëisë dhe sot ka marrë pashaportën shqiptare.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me qytetaren më të re të Shqipërisë, ju uroj të gjithëve gëzuar përvjetorin e 110 të Flamurit të Pavarësisë, në këtë ditë të bekuar të kombit tonë që do të mbyllet me Duan në Sheshin Skënderbej⭐️❤️🇦🇱” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img

spot_img