Hapësire reklamuese

Social Bomb

Me flamujt, plisa dhe bluzat me shqiponjë, çamarokët e Kolonjës mbushin qytetin

Shkruar nga Newsbomb
Me flamujt, plisa dhe bluzat me shqiponjë, çamarokët e

Festat e 28-29 Nëntorit i kemi në prag, prandaj dhe çdo qytet i Shqipërisë është stolisur me flamujt kuqezi.

E sigurisht ata që festojnë më tepër janë famijët. Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme disa copëza nga festa e çamarokëve në Kolonjë.

E teksa mbajnë veshur bluzat me shqiponjën si dhe plisat mbi kokë, fëmijët shihen teksa të lumtur marshojnë në rrugët e qytetit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese