Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Me flamuj dhe tupana, demokratët e Peshkopisë presin me entuziazëm Sali Berishën (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur këtë të martë në Peshkopi, ku do të zhvillojë një takim me demokratët në foltoren e radhës, e cila do të mbahet në Pallatin e Kulturës.

Dhjetëra anëtarë të PD-së dhe simpatizantë janë mbledhur para ambientit të Pallatit të Kulturës, të cilët presin me tupana ardhjen e ish-liderit, Sali Berisha. Ai shihet i shoqëruar nga deputeti Flamur Noka dhe anëtarë të Partisë Demokratike të këtij qyteti.

Screenshot 7 27

Si në çdo foltore, Berisha do të diskutojë me demokratët problematikat brenda PD-së dhe më gjerë.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img