Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Me flamuj dhe plisa kuqezi, tifozët e Elbasanit “ndezin” atmosferën në ndeshjen me Hungarinë (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tifozë të shumtë kanë “zbarkuar” këtë pasdite në qytetin e Elbasanit, aty ku do të luhet ndeshja Shqipëri-Hungari.

Atmmosfera përpara ndeshjes duket e ndezur, në rrugë shihen tifozët të veshur me flamujt kuqezi dhe me plisa mbi kokë, duke marshuar në bulevardin e qytetit.

Ata presin me ankth fillimin e sfidës, ndërsa kan blerë biletat për të parë nga afër këtë përballje kualifikuese.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img