Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me fishekzjarre, flamuj dhe autokolonë makinash, qindra simpatizantë të PD “pushtojnë Delvinën” (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Qindra simpatizantë të Partisë Demokratike kanë “pushtuar” qytetin e Delvinës ditën e sotme.

Me makinat e rreshtuara njëra pas tjetrës, flamuj të PD dhe fishekzjarre, simpatizantët demokratë kanë shëtitur në rrugët e qytetit.

Të shumtë kanë qenë edhe këmbësorët që i kanë përshëndetur, ndërsa vlen të theksohet se nuk ka patur grumbullime masive dhe shkelje të rregullave anti-COVID.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img