Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Me fasha në kokë, Adriana Matoshi tregon gjendjen shëndetësore pas operacionit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër reagim ka ardhur nga aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, pak ditë pas ndërhyrjes që bëri në kokë për të hequr tumorin.

Adriana ka publikuar një foto ku shihet me fsha në kokë. Edhe njëherë ajo ka shprehur mirënjohjen për mesazhet e panumërta që ka marrë nga njerëzit.

“Faleminderit që po më shkruani e po më thirrni me më pyetur për shëndetin. Më shumë po rri duke fjetur dhe duke pushuar, shumë pak në telefon dhe është e pamundur me i hap krejt sms.

Ma boni hallall! E di që më kuptoni edhe nga brendësia e shpirtit ju jam mirënjohëse e shumë falenderuese.

Zoti ju rujtë e ju dashtë.“, shkruan Matoshi.

Kujtojmë se aktorja iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për shkak se sëmundja iu rikthye pas gati 9 vitesh.

Më shumë
spot_img
spot_img