‘Më fal që s’të shpëtova dot o ba’, fëmijët e Kasem Hysenbelliut rrëqethin me dedikimet e ndjera

Publikuar tek: aktualitet, më 20:00 05-12-2020 ‘Më fal që s’të shpëtova dot o ba’, fëmijët e Kasem Hysenbelliut rrëqethin me dedikimet e ndjera Kasem Hysenbelliu me vajzen

Ditën e sotme u nda nga jeta biznesmeni dhe pronari i Fax News Kasem Hysenbelliu, me lajmin që trishtoi shumë njerëz të medias, politikës dhe biznesit.

Por mbi të gjitha lajmi ishte pikëllues për familjarët e tij, sidomos për fëmijët, Inën dhe Kevin, që me anë të dedikimeve prekëse në rrjetet sociale kanë përlotur të gjithë ndjekësit.

“Më fal baba që stë shpëtova dot. Ma këpute shpirtin o ba. Zemra ime që ua hape derën të gjitheve. Ah shpirti im që më le vetëm. Ishe me i miri prej nesh”, shkruan Ina, ndërkohë që poston edhe disa foto krah të atit.

“Nuk kam fjalë, çdo fjalë është e tepërt, e vetmja fjalë është më këpute shpirtin dhe krahët, do më mungosh o bab”- shkruan Kevin, duke postuar edhe disa fotot të të atit.

Screenshot_8.jpgScreenshot_7.jpgScreenshot_9.jpgScreenshot_10_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjekja e familjes këshillon pacientët me COVID-19: Kujdes me antibiotikët, ja çfarë duhet të pini
Manastirliu i uron ditëlindjen Rovenës, infermieres që filloi t’u shërbente pacientëve me Covid dhe pse kishte foshnjen 3-muajshe »
Article Logic
Execution time: 0.007742166519165
array(1) { ["section"]=> string(100) "me-fal-qe-s-te-shpetova-dot-o-ba-femijet-e-kasem-hysenbelliut-rreqethin-me-dedikimet-e-ndjera-230303" }