Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

Me Faikun, Antonin dhe Aliun, Presidenti Meta publikon “kartolinën” buzë liqenit të Shkodrës

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka zgjehdur që këtë fundjavë të nxehtë të largohet nga Tirana. Me temperaturat mbi 30°C në kryeqytet, Meta ka zgjedhur Shkodrën për të kaluar fundjavën.

“Në Krajën e mrekullueshme me Faikun, Antonin dhe Aliun, buzë liqenit të Shkodrës”, shkruan Meta dhe ndan foton me miqtë e tij. Kreu i shtetit shihet i veshur sportiv, me një bluzë ngjyrë bojëqielli.

Mesa duket të gjithë krerët e vendit kanë zgjedhur veriun për të kaluar fundjavën. Dje, ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një foto nga malsitë e Tropojës, ndërsa mëngjesin e sotëm kryeministri Rama publikoi një video nga alpet.

Më shumë