Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

“Me Edin kam miqësi”, Stresi tregon hatërmbetjen me ish-kapitenin: Pse more Lorik? Me atë që takon Vuçiçin…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Arkimed Lushaj njihet për natyrën dhe karakterin e tij prej rebeli. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, duke bërë fushatë kundër Edi Ramës dhe Partisë Socialiste.

Së fundmi Lorik Cana ka dhënë një përgjigje për fansat e tij, ku është pyetur se kë do të votojë në zgjedhjet e 25 prillit Ramën apo Bashës, ish-kapiteni i Kombëtares u shpreh:

“Me Bashën nuk kam pasur fare afrimitet, kurse me Edin kam miqësi. Nuk kam dyshime, nëse do të votoj do të zgjedh Partinë Socialiste dhe Edi Ramën. Shqipëria ka bërë progres, mendoj se Rama e meriton mandatin e tretë” ka thënë Cana.

Me këtë deklaratë Cana la të nënkuptohej se për kë do të shkonte vota e tij më 25 prill.

Pas kësaj deklaratë ka ardhur dhe reagimi i reperit Stresi, i cili thotë se Loriku sipas tij, po bën gabim në zgjedhjen e tij.

“Pse more Lorik? Mos harro Liria ka vetëm një emër UÇK. Ti je patroit nga Gjakova, a e di se sa njerëz janë të humbur nga lufta në Gjakovë dhe s’dihen as eshtrat. I vetmi progres i Edi Ramës është takimet me Vucicin. Ai që s’kerkon falje për masakrën e Kosovës. Gabim Lorik”, shkruan Stresi në postimin e tij në Instastory.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img