Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Më e mirë në shtrat Angelina apo Jennifer? Brad Pitt ka këtë përgjigje

Shkruar nga Newsbomb
Jennifer Aniston - Brad Pitt - Angelina Jolie

Fansat gjithmonë kanë dashur të dinë në lidhje me jetën private të Brad Pitt e sidomos kur bëhej fjalë për marrëdhënien e tij me Angelina Jolie.

“Angelina apo Jennifer”, është pyetja që i është bërë shumë herë aktorit 56 -vjeçar Brad Pitt, i cili kurrë nuk ka dashur të zbulojë sekretet nga dhoma e gjumit.

Por sipas një burimi të afërt me aktorin për mediat amerikane, Brad ndihej më mirë kur ishte në shtrat me 51 vjeçaren Jennifer Aniston.

“Një herë ai pinte dy ose tre pije më shumë, kështu që miqtë e tij e bindën atë për të zbuluar se cila nga të dyja ishte më argëtues në dhomën e gjumit. Edhe pse ai nuk donte të përgjigjej në fillim, në fund ai gjithsesi e pranoi se ishte Jennifer dhe ai ishte më i qetë me të, domethënë që kishte më shumë pasion. Megjithëse përmendi që ishte në të njëjtën gjë me Jolie në fillim, mirëpo gjërat ndryshuan më vonë, dhe Angelina më vonë nuk donte të flinte me të më shumë se një ose dy herë në javë. Brad madje zbuloi se Jennifer është personi më i qetë me të cilin ka fjetur ndonjëherë dhe se gjithnjë është tërhequr nga fakti që ajo është me plot vetëbesim dhe e gatshme për gjëra të reja” – theksoi një burim i afërt me të.

Sipas këtij të fundit, Brad u shpreh se Aniston pothuajse asnjëherë nuk refuzoi dhe se ajo ishte gjithmonë në humor për “lojëra të nxehta”

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese