Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

“Më e lumtur se kurrë”, këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e re të dashurisë (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.  Ajo poston vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj private.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa foto, në të cilat tregon se tashmë ajo është në një lidhje dashurie.

Fjolla ka publikuar disa foto ku tregon një buqetë të madhe me trëndafila në formë zemre me shkronjën F, të cilat besohet janë dhuratë nga partneri i ri.

“Më e lumtur se kurrë më parë”, ka shkruar ajo në fotot e publikuara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Më shumë