Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Me dy gërsheta dhe bikini sensuale, Kim Kardashian mbulon vetëm pjesët intime (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian padyshim është një nga femrat më sensuale në botë, duke marrë parasysh edhe format e saj bombastike.

Motra më e famshme e familjes Kardashian-Jenner, është mëse aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj, por edhe përsa i përket anës profesionale.

Kim publikoi së fundi një set fotografik, me rroba banjo të cilat i kanë lënë pak vend imagjinatës së fansave. Me dy gërsheta të kapura pas, Kim është treguar e kujdesshme të mbuloj vetëm pjesët intime.

Më shumë
spot_img
spot_img