Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Me duart në të pasmet e sekretares, DORËHIQET ministri i Shëndetësisë së Britanisë pasi i doli VIDEO intime nga zyra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Matt Hancock ka dhënë dorëheqjen nga posti i Sekretarit të Shëndetësisë së Bitanisë (ministër shëndetësie), një ditë pasi iu bë publike video intime me sekretaren tij.

Ai dje vetëm kërkoi falje që nuk kishte respektuar protokollin e Covid. Ai u filmua duke u puthur dhe duke u prekur në pjesë intime me sekretaren e tij. The Sun pretendoi se ata kishin lidhje konstante jashtë martesore.

LEXO EDHE: Publikohet video INTIME e ministrit të Shëndetësisë dhe sekretares: Burri i bën dalje, ja momenti kur mbledh plaçkat dhe ikën nga vila luksoze (FOTO)

“Unë dua ta përsëris faljen time për thyerjen e udhëzimit si dhe i kërkoj falje familjes sime dhe të dashurve të mi që i kam përballur me këtë moment”, tha ai në një deklaratë.

Më shumë

spot_img
spot_img