Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Me duar ndër flokë dhe bikini të zeza, Hygerta Sako poston foto sensuale nga plazhi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Hygerta Sako është një ndër personazhet më tërheqëse të ekranit shqiptar.

Ajo njihet për format e bukura trupore që ka, të cilat nuk kanë ndryshuar që nga koha kur u zgjodh Miss Albania.

Mosha për të është thjesht një numër, pasi prezantuesja e “Rubrikës Sportive” ngjan si një 20-vjeçare me linjat e saj, ndërsa i nxjerr në pah me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Sot Hygerta Sako ka ndarë një foto me ndjekësit, ku shfaqet buzë detit, ndërsa mban veshur një body të zi, me të cilin duket tejet seksi. 

Por nuk kanë munguar komentet e ndjekësve dhe miqve të saj, ku bie në sy komenti i Qeqa Krelanit:

“Perëndeshë e bukurisë ti je”.

Më shumë

spot_img
spot_img