Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Me dorën në zemër, Manastirliu jep lajmin e mirë: Brenda majit do të kryhen gjysëm milionë vaksinime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, inspektoi sot nga afër procesin e vaksinimit masiv në Elbasan.

Përmes një postimi në Facebook, Manastirliu bën me dije se brenda majit do të kryhen gjysëm milionë vaksina.

albsig

“Me Kryeministrin Edi Rama në #Elbasan, ku vijon vaksinimi masiv, për të mbrojtur një orë e më parë jetën dhe shëndetin e qytetarëve. Asgjë nuk do të na ndalë në realizimin e planit tonë, për të kryer gjysmë milion vaksina brenda majit”, shkruan Manastirliu.

Prej disa ditësh vijon procesi i vaksinimit masiv, i cili është shtrirë në disa qytete të Shqipërisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img