Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Me dorën mbi gjoksin e Selenës Gomez, fansat “kryqëzojnë” të dashurin e këngëtares

Shkruar nga Newsbomb
Këngëtarja Selena Gomez është duke shijuar romancën me partnerin e ri, Benny Blanco ku nuk mungojnë dhe fotot romantike. Së fundmi këngëtarja ka postuar disa foto në Instagram me të dashurin e saj, por si duket nuk janë pritur shumë mirë nga ndjekësit e saj. Selena ka postuar një foto, ku shihej e përqafuar me partnerin, ndërsa producenti dorën e ke vendosur mbi gjoksin e saj, gjë që nuk ka kaluar pa u vërejtur nga mijëra fansat e këngëtares. Fotoja u bë virale në “X” dhe shumica e fansave të saj u kthyen kundër Benny Blanco-s për këtë veprim "jo etik", siç e përshkruan ata. Madje ata kanë arritur deri aty sa me “photoshop” kanë fshirë partnerin duke lënë Selenën vetëm në foto.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Foto e edituar nga fansat Foto e edituar nga fansat

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese