Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Me djalin në krahë duke dal shëtitje, Einxhel Shkira ndan foto e ëmbla: Gjejeni pak…

Lajme të ngjashëm

Pak javë më parë moderatorja Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, u bënë prindër për herë të parë të një djali.

Pak ditë pas lindjes Enxhel na prezantoi me djalin e saj me një foto të ëmbël familjare për festat e fundvit, ndërsa sot ajo ka ndarë një tjetër foto.

Sot, Einxhel ka postuar disa foto në Instagram, duke na treguar se ditën e sotme kanë dalë të tre për një shëtitje.

Prindërit e rinj shihen të lumtur, teksa Einxhel krah postimit shkruan “Gjejeni pak kush ka qef të rri në krahët e mia?”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Më shumë