Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Me djalin e vogël dhe vajzën, kjo është foto e parë për 2022 e ministres Spiropali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja Elisa Spiropali uron Vitin e Ri 2022 me një foto të veçantë familjare. Me dy fëmijët e saj, djalin e vogël dhe vajzën ministrja uron një vit sa më të mbarë.

“Gëzuar me foton e parë të 2022! Paqe dhe mbarësi në familjet tuaja”, shkruan Spiropali dhe ndan foton e mëposhtme në rrjetin social “Facebook”, shkruan newsbomb.al.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img