Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Me disa persona të tjerë zhvarrosën një kufomë dhe e vendosën në makinë, si biznesmeni italian inskenoi vdekjen në Pukë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Davide Pecorelli, biznesmeni italian që u zhduk në janar 2021 në Pukë dhe u gjet i gjallë disa ditë më parë në Livorno të Italisë, do të merret sot në pyetje.

Ai po dëshmon para autoriteteve italiane për planin dhe personat që e ndihmuan të zhdukej për 8 muaj.

Bëhet me dije se Davide Pecorelli ka bashkëpunar me disa persona të tjerë për të zhvarrosur një kufomë dhe ta vendosnin më pas në makinën e tij, për tu dukur sikur kishte vdekur.

“Reporttv” raporton se veç në Itali që po hetohet për mashtrim, për Pecorelli në Shqipëri rëndojnë dy akuza “shkatërrim pronash” dhe “shkatërrim varresh”.

Dyshohet se Pecorelli ka inskenuar vrasjen në Pukë për të përfituar siguracionin në Itali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img