Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Me diferencë të madhe edhe nga aktorët, Vladimir Putin zgjidhet burri më seksi i Rusisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sondazh në Rusi ku u përfshinë 1000 meshkuj dhe 1000 femra, ka zgjedhur presidentin Vladimir Putin si burrin më seksi të Rusisë.

Presidenti mori votat e 18% të burrave dhe 17% të grave, duke lënë pas me diferencë të madhe aktorët Dmitry Nagiyev, Danila Kozlovsky dhe Konstantin Khabensky.

“Rusët ende e quajnë Vladimir Putinin më tërheqësin nga njerëzit e famshëm në vend. Në këtë fushë as aktorët, as atletët, as politikanë të tjerë nuk mund të garojnë me të”, shkruhet në faqen zyrtare të SuperJob, kompanisë që bëri sondazhin.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img