Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘Më dhunuan’, 61 vjeçari denoncon Policinë Rrugore të Korçës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

853fb472576a4fe094bbc187d305131f

Patrulla e policisë së qarkullimit në Korçë kanë dhunuar një 61-vjeçar.

Albert Shkëmbi ka qenë pasagjer në një mjet në momentin që e ka ndaluar patrulla e policisë në rrugën Korçë-Maliq, në afërsi të Libonikut.

Policia ka kërkuar që ai ta shoqërojë, por nuk ka pranuar me pretendimin se ishte pasagjer dhe jo në drejtimin e mjetit.

Në atë moment, sipas Shkëmbit, policët e kanë qëlluar dhe grushte dhe radiot e tyre, duke i thyer krahun.

Tashmë i dëmtuari po trajtohet në repartin e terapisë ditore në spitalin e Korçës.

policiaaa-768x1024.jpg

Më shumë

spot_img