Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Me dhinë në “Ferrari”, Noizy niset drejt “Ferma VIP”

Shkruar nga Newsbomb
“Ferma VIP” është reality-show më i ri që vjen së shpejti në ekranin e ‘Vizion Plus’ nga producentja Holta Dulaku. Pa nisur ende, programi është në qendër të vëmendjes pasi kurioziteti se cilët do të jenë personazhet që për një periudhë kohore do të sfidohen me jetën e fshatit është i madh. Deri tani janë zbuluar disa nga emrat e VIP-ave që do jenë pjesë e këtij programi nga producentja Holta Dulaku. Disa nga konkurentët tashmë të konfirmuar për çmimin e madh janë Çiljeta Çilaga dhe Sinan Hoxha dhe së fundmi këngëtari shumë i dashur Noizy. Përmes një video ku këngëtari shfaqet me “Ferrarin” e tij të kuq, Ferma Vip njofton se Noizy do jetë pjesë e programit.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by @fermavip.al

Moderimi i spektaklit do t’i besohet aktorit Bes Kallaku dhe modeles Adrola Dushi. VIP-at shqiptarë duhet të kujdesen për kafshët e fermës si dhe të bëjnë ‘punët e fshatit’.  “Ferma VIP” thuhet se do të vijë në ekran në muajin Mars me plot dy kanale të dedikuara 24 orë. Noizy pjese e Ferma VIP ©Credits: Instagram.com/fermavip.al/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese