Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Me dhimbje të madhe, aktori i njohur shqiptar lajmëron vdekjen e nipit 8-vjeçar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur Kreshnik Ibrahimi ka lajmëruar ndarjen nga jeta të nipit të tij 8-vjeçar.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku tregon se mbrëmjen e 21 majit në Gjakovë, në rrugën “UÇK”, një makinë përplasi për vdekje 8-vjeçarin.

Me dhimbje të thellë Ibrahimi njoftoi se vogëlushi u përcoll për në banesën e fundit.

“Te dashur Vllezer dhe Motra Shqiptare! Dje percollem per ne Banesen e fundit djalin e Vllaut tim Ares (Kushtrim) Ibrahimi i cili gjeti Vdekjen pasi u godit nga nje Vetur ne qytetin e Gjakoves në moshen 8 vjeçare! Dua te shprehi Mirnjohjen time dhe te Familjes time Perzemersisht të gjith juve qe ndat kte dhimbje me neve Zoti ju nderoft Familjarisht! Uroj qe kurr mos te degjojm gjera te tilla”,- shkruan ai në rrjetet sociale.

djali
aktopri

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img