Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Më dërgoi video erotike në 2 të natës’, reperi shqiptar bën deklaratën shokuese për këngëtaren

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f8794a605a5b4f2fc0c05af9dc9b20d9

Reperi i njohur shqiptar Blazer ka treguar se gjatë periudhës së karantinës ka marrë një mesazh që e ka habitur.

 I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ai rrëfeu se një këngëtare i dërgoi video erotike gabimisht në telefon në orën 2 të natës.

Blazer nuk e bëri të ditur identitetin e këngëtares, por tha se u shtang kur pa videon. Më tej ai  e pyeti këngëtaren nëse video ishte për të, por si përgjigje mori bllok.

“Është një histori, ka ndodhur gjatë kohës së karantinës. Ka qenë ora diku 2 e natës dhe isha në telefon. Kur më vjen një mesazh, pak rëndësi ka emri, nuk do ta them. E hap mesazhin dhe ishte një video erotike, jo foto erotike. U shtanga dhe thashë: ‘Nuk është e mundur’. Dhe e pyeta: ‘Je e sigurt që këtë video e kishe për mua’? Mora një bllok dhe përpara bllokut një fshirje të videos. Ishte e qartë që video nuk ishte për mua”, u shpreh Blazer.

Screenshot_2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img