Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Me çorape të kuqe dhe kostum, mbërrin në Pallatin e Kongreseve Edi Rama

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur vetëm pak momente më parë në Pallatin e Kongreseve, ku do të zhvillohet edhe Asambleja Kombëtare e PS.

Kryeministri i pa teksa zbriste nga makina e tij i veshur me kostom dhe çorape të kuqe.

Pritet që kryeministri Edi Rama të prezantojë emrat e ministrave për qeverinë e re, ku deri më tani të sigurt e ka vendin vetëm Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali.

Në mbledhjen e fundit ku Rama mbajti fjalimin përmbyllës për mandatin e dytë, vlerësoi ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu për menaxhimin e situatës gjatë pandemisë, gjithashtu vlerësoi edhe ministren e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img