Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Me çitjane të zeza dhe atlete të bardha, Rama mbërrin në Pallatin e Kongreseve për Asamblenë e PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama sapo ka hyrë në Pallatin e Kongreseve, ku do të zhvillohet dhe Asambleja e Partisë Socialiste.

Ajo që ka marrë vëmendjen e të gjithëve është veshja e zgjedhur nga kryeministri, çitjanet e zeza me atlete të bardha me xhaketën blu.

Edhe këtë herë, Rama nuk ka mbetur pa u komentuar për veshjen e tij.

Kujtojmë që Asambleja e PD do të mbahet me dyer të hapura.

 

Screenshot_5.jpgScreenshot_6.jpg

Screenshot_8.jpg

Më shumë


spot_img
spot_img