Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Me cilën artiste do të doje të kaloje një natë? Ish-deputeti: Jo një natë, por një javë me…..

spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet për sensin e humorit dhe batutat nëpër emisione ku ai është i ftuar zakonisht.

Teksa u pyet se cila deputete e tërheq fizikisht, politikani u shpreh se Dude Balja është një nga gratë më të edukuara dhe më të bukura në parlamentin e Kosovës.

“E kom thon bre për Dudën, e kisha lshu gruen, po ajo nuk pranon. Duda është nga njerëzit më të edukuar në parlamentin e Kosovës, shumë e edukume dhe e bukur.

Së fundmi gazetari është pyetur se me cilën artiste korovare do të donte të kalonte një natë, ku nuk hezitoi të përgjigjej:

“Me të thanë të drejtën, shumë më pëlqen, e kisha kalu jo një natë po një jave, është Yllka Gashi”, tha ai.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img