Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Me bluzë të bardhe dhe pa të brendshme, Kim Kardashian shkon në Disneyland me te bijën (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian ka shoqëruar vajzën e saj, North Ëest në Disneyland me rastin e ditëlindjes së një prej mikeshave të saj.

Kim është shfaqur e veshur sportive dhe në formë perfekte, por ajo që bie në sy ishte se ajo kishte zgjedhur të dilte të të brendshme dhe vetëm me vanatera të bardhë e cila ishte disi trasparente.

Ajo kishte kombinuar një kanatieren e bardhë me një palë tuta të lirshme në po të njëjtën ngjyrë dhe kishte hedhur sipër një bluzë sportive me zinxhir.

 

auto_13841332-0-image-m-171_15585794744381558617693.jpgauto_13841370-0-image-m-176_15585795071791558617699.jpgauto_13841360-0-image-m-177_1558579515421-11558617699.jpgauto_13841368-0-image-m-175_15585795007591558617700.jpg

 

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img