Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Me bluzë rozë dhe xhinse të ngushta, ja çfarë i ndodh studentes në Universitetin e Kairos (Video)

Lajme të ngjashëm

Një video shokuese tregon atë çka i ndodh një studenteje të veshur në mënyrë ekstravagante teksa ecën në kampusin e Universitetit të Kairos në Egjipt.

Vajza me flokë të verdha, xhinse të ngushta dhe bluzë ngjyrë rozë rrethohet menjëherë ga dhjetëra djem të cilët e shajnë dhe ofendojnë teksa ecën.

Megjithëse nuk e kanë ngacmuar fizikisht, sipas dëshmitarëve ajo u fsheh në një tualetë dhe më pas u largua pasi dhjetëra djem tentuan ta zhvishnin lakuriq.

 

Më shumë