Tirana
scattered clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
5.1kmh
40 %
Enj
35 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Me bluzë leopard dhe bikini të holla, hidhini një sy fotove bombastike të Era Istrefit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të pëlqyera në showbizin shqiptar, për shkak të këngëve të veçanta edhe për lukun tejet special që ka.

Shumë ndryshe nga koleget e saj, Erën e karakterizon një nur dhe një stil shumë cool, në videoklipe dhe në jetën e përditshme.

Ajo së fundmi ka publikuar disa foto në Instagram, ku shihet të ketë veshur një palë bikini portokalli shumë të holla. Ashtu minimaliste siç janë, i tregojnë të pasmet e tonifikuara që çdokush do i kishte zili.

Bluza leopard i mbulon pjesën e sipërme, por trupi elegant si ngjallë i ka çmendur të gjithë.

Lexo edhe ...

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img