Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Me bluzë dhe kapele, Rudina Magjistari publikon foton e 35 viteve më parë, si dukej moderatorja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4bae84d3f83fc1d55decf0865e4e5e87

Moderatorja Rudina Magjistari është një nga personazhet më të dashur për publikun.

Së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe publikuar disa foto nga fëmijëria rreth 35 vite më parë.

Ajo ka publikuar dy foto bardhi e zi dhe shkruan se janë realizuar në vitin 1986 në Plazh, në Durrës. Moderatorja shihet e veshur me pantallona dhe bluze të shkurtër.

“Plazh, Durrës, 1986. Syzet, në foton tjetër, mbaj mend që mi huazoi fotografi për setin fotografik” shkroi Rudina Magjistari krahas imazheve.

Screenshot_22.pngScreenshot_21.png

Më shumë

spot_img
spot_img