Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Me birra përpara, Yuri Kim ndjek ndeshjen Suedi-Spanjë në “Tirana Fan Zone” bashkë me Veliajn dhe dy ambasadorët europianë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zgjedhur “Tirana Fan Zone” këtë mbrëmje për të parë ndeshjen Suedi –Spanjë,e vlefshme për Kampionatin Europian.

Ka qenë vetë ambasadorja amerikane Yuri Kim që ka publikuar një foto ku shihet edhe kryebashkiaku Erion Veliaj, ambasadorja suedeze Elsa Hastad dhe ambasadori spanjoll.

“Tani nga Sheshi “Skënderbej”. Jam e dyzuar – E dua Suedinë, por gjithashtu e dua edhe Spanjën. Do dëshiroja të luante Shqipëria sepse atëherë nuk do të kishte vend për dyshime”, shkruan Kim.

Më shumë

spot_img
spot_img