Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Me bikini teksa ekspozon linjat perfekte, Bora Zemani i thotë “mirupafshim” pushimeve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bora Zemani është ndër moderatoret më të dashura dhe më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Moderatorja e njohur e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka një numër të madh ndjekësish në profilin e saj në “Instagram”. Ajo shpesh ndan me fansat momente të shumta jo vetëm nga puna, por edhe nga përditshmëria e saj.

Bora së fundmi ka postuar në rrejtet sociale, disa foto me bikini ngjyrë të zezë, teksa ekspozon linjat perfekte trupore.

Si duket edhe më këto foto moderatorja i ka thënë “mirupafshim” pushimeve verore.

“Zyrtarisht pushimet mbaruan! 😒Apo ka te tjere ketu qe vazhdojne akoma?! 😫” shkruan Bora në postimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img