Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Me bikini të zeza pranë pishinës, Era istrefi provokon keq ndjekësit (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja kosovare Era Istrefi është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E kuruar deri në detaj, Era di gjithmonë si të marrë vëmendje dhe të bëjë që sytë e të gjithëve të kthehen nga ajo.

Përveçse është mjaft aktive në muzikë, Erën e kemi dhe aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron të postojë foto provokuese. Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto ku duket mjaft tërheqëse dhe nuk i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

Ajo shfaqet duke pozuar me bikini të zeza pranë pishinës, ndërsa ndjekësit do t’i admirojnë këto imazhe të këngëtares.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img