Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Me bikini të kuqe në jaht, policja shqiptare “i vë flakën” rrjetit me fotot e “nxehta” nga plazhi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policja seksi, Linda Aliu ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale me fotot e “nxehta” që ka postuar nga plazhi.

Bukuroshja kosovare ka postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shfaqet tejet seksi dhe nxirr në pah linjat trupore që çdo vajzë do të dëshironte t’i kishte.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërsa numëron afro 1 mijë ndjekës.

Në foton me uniformë policie, Linda Aliu ka marrë oferta të shumta nga sallone bukurie që të promovohet si model i së bukurës.

Më shumë

spot_img
spot_img