Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Me bikini të holla e mbështetur pas murit, Ledina Çelo vijon të “ngacmojë” ndjekësit me poza sensuale

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Ledina Çelo është duke shijuar ditët e nxehta të verës në bregdetin shqiptar.

Dhe pse jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me familjen, ajo ka zgjedhur Shqipërinë si destinacion për të kaluar pushimet.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar foto nga përditshmëria, pasi u bë kohë që nuk e shohim me projekte të reja muzikore.

Së fundmi Ledina Çelo ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet me bikini të holla e mbështetur pas një muri, ndërsa i bien në sy format trupore tejet seksi.


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img