Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Me bikini në super formë dhe pa “make up”, prestigjozja britanike i kushton shkrimin special pushimeve të Dua Lipës në Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa ditësh Dua Lipa po pushon me familjen dhe të dashurin e saj në jugun e Shqipërisë. Përveç 70 milionë ndjekësve këto ditë relaksi të këngëtares në Shqipëri nuk kanë kaluar pa u vënë re as nga mediat prestigjoze ndërkomëtare.

E njohura britanike “Daily Mail” i ka kushtuar një artikull pushimeve të Dua-s në bregdetin tonë. Format perfekte trupore të këngëtares kanë qenë ato të cilat kanë “rrëmbyer” vëmendjen e gazetës.

Me bikini, natyrale dhe vetëm ujë me sapun Dua ka tërhequr mijëra komente pozitive të ndjekësve dhe sigurisht nuk kishte as si të mungonin as artikujt për të.

25-vjeçarja prej ditën ndodhet në Shqipëri. Së bashku me të janë dhe familja e saj dhe i dashuri, Anwar Haditit, i cili gjithashtu po shijon këto ditë pushimi ku dhe nuk i ka “kursyer” aspak storyt nga vendi jonë.

Më shumë

spot_img