Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Me bikini në sauna, Klaudia Pepa tregon trupin dhe linjat perfekte (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Balerina shqiptare Klaudia Pepa është shumë aktive në rrjetin social ‘Instagram’.

Shpeshherë ajo poston foto me rroba banjo dhe duke kërcyer.

Duke qenë balerinë, padyshim që trupi dhe linjat perfekte janë ato që e karakterizojnë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku e shtrirë në saunan e një hoteli, ka tregon asetet elegante dhe format perfekte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img