Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me bikini minimaliste, Rita Ora i tregon pushuesve më shumë seç duhet, ekspozon tatuazhet në pjesën intime (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

31be4f7b754d88ca6e0f3b11232f3ace

Rita Ora ndodhet prej disa ditësh në Australi, pasi do të jetë pjesë e jurisë së “The Voice”.

Pasi qendroi 14 ditë në karantinë në një hotel, Rita është “zgjidhur” nga zinxhirët dhe po shijon plazhet e bukura të Australisë.

Ajo është kapur nga paparacët dhe fotot e nxehta janë publikuar masivisht në mediat e huaja. 30-vjeçarja shihet të ketë veshur një palë bikini rozë në formë “body”, të cilat i tregojnë më shumë seç duhet.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ekspozuar trupin elegant dhe tatuazhet e shumta që ka, madje dhe ato afër pjesës intime. Gjithashtu Ora ka kombinuar edhe syzet dhe telefonin me bikinit, të cilët i ka po rozë.

rita1.png

rita2.png

rita3.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img