Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Me bikini duke notuar, Georgina Rodriguez “tërbon” rrjetin me të pasmet bombastike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Georgina Rodriguez njihet për format e saj bombastike të cilat asnjëherë nuk ka hezituar t’i ekspozojë.

Së fundmi ajo ka postuar një video teksa noton nën ujë e veshur me bikini dhe kamera fokusohet më shumë tek të pasmet e saj.

Ajo duket mjaft tërheqëse duke notuar dhe i ka tërbuar të gjithë ndjekësit  me format që ka.

Këto ditë të nxehta Georgina, Cristiano Ronaldo dhe fëmijët e tyre janë duke i shijuar në brigjet e Spanjës.

Më herët ata u fotografuan së bashku duke marrë rreze dielli në super jahtin e tyre luksoz.

Më shumë

spot_img
spot_img