Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Me bikini duke lëpirë akullore, Trejsi Sejdini çmend amerikanët në Long Island (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e26535156f36a0e3bce1a45627626a44

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, dhe shpesh herë publikon foto seksi që “çmendin” gjithë dynjanë.

Miss Universe Albania 2018, jeton në Amerikë ku ushtron dhe profesionin e saj si modele. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instagram, teksa ndodhet me pushime në Long Ajlend, Nju Jork.

Kjo vajzë di si t’i shijojë pushimet. “E dehur nga plazhi”, shkruan në një prej postimeve.

“Flokë të lagura nga plazhi, s’më bëhet vonë”, shkruan në postimin tjetër, teksa shihet duke ngrënë akullore.

Më shumë

spot_img