Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me bikini dhe trupin çokollatë, Wanda Nara “përvëlon” Instagramin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkëshortja e futbollistit të PSG, Mauro Icardit di gjithmonë si të ndezë “zjarr” rrjetin. Tashmë pozat “hot” të Wanda Narës nuk janë më një suprizë për ndjekësit.

Teksa, po feston përvjetorin e shtatë të martesës me futbollistin, Wanda ka menduar dhe për ndjekësit e saj.

Për asnjë moment nuk kanë ndaluar pozat dhe momentet që çifti po kalon në Maldive.

Fotoja e fundit që ajo ka postuar ka bërë që të çmendet Instagrami. E veshur me bikini të zeza dhe ngjyrën çokollatën Wanda  shihet më në formë se asnjëherë më parë.

199342948 1193518424446599 314817298638452234 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img