Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Me bikini dhe në super formë në jahtin luksoz, kjo është parukierja shqiptare që “i ka vjedhur zemrën” yllit të Romës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nicolo Zaniolo ishte heroi i fitores së Romës në finalen e madhe të Conference League kundër Feyenoord. Mjaftoi goli i tij që italianët të futeshin në histori duke fituar këtë kompeticion të rëndësishme. Së fundmi, lojtari është në qendër të mediave rozë.

Sipas të përjavshmes italiane “Chi”, ai ka krijuar një lidhje të re me parukieren Kejdi Bardhi. Bukuroshja jeton dhe punon në Terni. Ata janë fotografuar së bashku në Ponza në bordin e një jahti.

albsig

Interesi është i madh për të mësuar më shumë për anën sentimentale të mesfushorit. Por, fakt është se për momentin po shijon pushimet krah bukuroshes me emrin shqiptar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img