Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Me bashkëshorten në krahë, Rama poston foto nga mesha e fillimit të shërbesës baritore të Imzot Arjan Dodaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Imzot Arjan Dodaj mori sot zyrtarisht detyrën si Arqipeshkvi i ri i Arqidioqezës Metropolitane Tiranë-Durrës. Mesha e shenjtë u mbajt në Katedralen e Shën Palit në Tiranë dhe të pranishëm ishin krerët e shtetit dhe përfaqësues të komuniteteve të tjera fetare.

Kryeministri Edi Rama më parë ka publikuar disa foto ngë Facebook nga mesha e fillimit të shërbesës baritore të Imzot Arjan Dodaj.

Rama shihet me në krahë bashkëshorten Linda Rama. “Një shqiptar i kthyer në vend🇦🇱 Mesha e fillimit të shërbesës baritore të Imzot Arjan Dodaj ✝️🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img