Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me bashkëshorten dhe vajzën, Endrit Braimllari poston foton familjare nga Shkodra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari, këtë fundjavë e ka kaluar në Shkodër me familjen e tij.

Braimllari ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet me bashkëshorten dhe vajzën teksa shëtisin në Shkodër.

“Shkodër” shkruan ai krahas postimit të tij. Duket se Braimllari ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë larg politikës, me familjen e tij.

Screenshot 14 13

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img