Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Me Audi luksoz dhe i dehur, arrestohet i riu në mes të Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më datë 13.10.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi E. C., vjeç 28, banues në Tiranë, pasi në rrugën e “Elbasanit”, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Audi”. Neni 291 i Kodit Penal.

 

Më shumë

spot_img