Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Me armën e shërbimit të babait, 11-vjeçari qëllon veten në kokë, vdes në vend

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një fëmijë 11 vjeç ka humbur jetën.

Mediat italiane bëjnë me dije se 11-vjeçari ka qëlluar veten me armë zjarri, armë të cilën e kishte marr nga babi që ishte oficer policie.

Bëhet me dije se fëmija ka marrë plumbin në kokë dhe ka humbur jetën në vend. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme, ku fëmija ishte vetën në dhomë.

Ngjarja dyshohet aksidentale, ndërsa po punohet për të zbuluar sesi fëmija e gjeti armën dhe si ndodhi ngjarja tragjike.

Më shumë

spot_img
spot_img